Hotel Bohemia Excellent Klášterec

Hotel Bohemia Klasterec

Sleva_10
NA UBYTOVÁNÍ
NA RESTAURACI

 

Hotel v historické části města.
Ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, rodinných pokojích nebo apartmánech.
Pro hosty hotelu parkování zdarma.

Adresa: Třebízského 184, 431 51  Klášterec nad Ohří
Tel: +420 474 375 933
Web: www.hotel.bohemiaexcellent.cz
GPS: 50°23’10.74″N, 13°10’12.644″E

Hotel Bohemia Excellent

Hotel Bohemia Excellent

Nedaleko historického centra Klášterce nad Ohří, přímo u vjezdu do historické části města, se nachází Hotel Bohemia Excellent. Tato moderní stavba je architektonicky stylizována do protředí stylové zástavby města a nabízí veškerý komfort, který zákazník od moderního hotelu požaduje.
Hotel se nachází 35 km od Karlových Varů.

U nás najdete vše, co očekáváte od hotelu pro příjemný rodinný výlet, obchodní cestu, setkání s přáteli po letech, zkrátka pro všechny aktivity, které vyžadují kvalitní ubytovací servis a zázemí. Uspořádáme pro Vás rauty, bankety, svatební hostiny, promoční oslavy, v našich komfortně vybavených prostorách Vám poskytneme zázemí pro Vaše firemní jednání, kongres, školení nebo prezentace Vaší firmy.

Při opakovaných návštěvách poskytujeme věrnostní slevy a výhody. Jsme připraveni pro Vaši skupinu vyhradit určitý prostor nebo i celou restauraci a vyhovíme jakémukoli Vašemu přání a program Vám ušijeme,jak se říká na „míru“ Čas se samozřejmě řídí Vámi…

Restaurant Bohemia Excellent

Hotel Bohemia Excellent

K hotelu patří velice příjemný, klidný a útulný Restaurant Bohemia Excellent (kapacita 60-80 míst) se salonkem (20-30 míst), který nabízí velký výběr jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně. Součástí Salonku je také Dětský koutek. Dle požadavků zákazníka jsme schopni sestavit jakékoli menu od klasické české kuchyně po mezinárodní. Na vinném lístku si můžete zvolit některá z pečlivě vybíraných vín České (respektive moravské) ale i řecké provience.

Internet

Hotel Bohemia Excellent je pro Vaši spokojenost pokryt WIFI připojením, které samozřejmě není zpoplatňováno. V případě, že Váš notebook nedisponuje wifi síťovou kartou, rádi Vám ji zapůjčíme.

Výhodné balíčky pro Vás:

V sekci wellness Vám představujeme naši nabídku speciálních balíčků, které potěší Vás i Vaše nejbližší.

Optimized by SEO Ultimate